Αγαπητοί συγχωριανοί και φίλοι
Αγαπητοί συγχωριανοί και φίλοι,
Με θλίψη σας ενημερώνουμε για τον χαμό του προσφιλή μας Προέδρου της Αδελφότητας Γαρδικίου Φιλιατών Βασιλείου Καραπάνου του οποίου η κηδεία ετελέσθει την Δευτέρα 24 Ιανουαρίου 2011 στον Κουβαρά Αττικής.
Η οικογένεια του εκλιπόντως θέλει να ευχαριστήσει όλους όσους συμμετείχαν στο πένθος και να τους πληροφορήσει ότι το 40ήμερο μνημόσυνο θα πραγματοποιηθεί στις 27 Φεβρουαρίου 2011 και ώρα 11:00 στον Ιερό Ναό Παναγίας στην Πέτα Κουβαρά Αττικής.
Τα έργα και οι ημέρες του Βασιλείου Καραπάνου θα μείνουν χαραγμένα στην μνήμη όλων των συγχωριανών και φίλων.
Χωρίς Σχόλια
![](https://www.gardiki-filiaton.gr/wp-content/themes/gardiki/images/hr.jpg)
Σχολιάστε
You must be logged in to post a comment.